24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

kalendarz

Uczniowie dzisiaj po raz ostatni byli w szkołach - od jutra zaczyna się dla nich świąteczna przerwa wiosenna. Niestety pogoda za oknem nie napawa optymizmem i raczej sugeruje spędzanie wolnego czasu w zamkniętych pomieszczeniach.

Niektórzy szczęsliwcy z podstawówek mają jednak prawie dwa tygodnie wolnego od szkoły. W związku z testami gimnazjalnymi które rozpoczynają się w środę niektóre szkoły odwołały zajęcia dla uczniów klas 1-5. Oznacza to, że uczniowie Ci wrócą do swoich normalnych zajęć dopiero 24 kwietnia!

Autor: Uczeń

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama