27°C
Wtorek 14 Sierpnia 2018
Imieniny: Alfred, Euzebiusz

Nad zalewem w Żółtańcach na plaży leży nawieziony jesienią piach. Pomysł bardzo dobry tylko czy nie lepiej pogłębiać zalew zamiast co roku go "zasypywać"?

Autor: Karol

Komentarze  

0 #1 Mariusz67 2018-03-28 21:49
Niedługo zalew zarośnie mułem i glonami. Poza tym nie rozumiem dlaczego zezwala się na kąpiel w tak zarośniętych glonami zbiornikach, ktoś chyba nie uważał na biologii. Zbyt duża ilość glonów jest niebezpieczna dla zdrowia! Obumierające glony opadają na dno, tworzą strefę beztlenową. W trakcie ich gnicia wytrąca się niebezpieczny tlenek węgla i metanu. Cuchnący zapach ze zbiornika to właśnie efekt tego zjawiska. Szczerze współczuję ludziom którzy kąpią się w tak zanieczyszczony m zbiorniku.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama