24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

Zobaczyłeś coś ciekawego? Irytuje Cię to co widzisz? A może widzisz pozytywną zmianę w naszym mieście? Podziel się z nami i Czytelnikami portalu swoją sprawą!

DODAJ SWOJĄ SPRAWĘ. NAPISZ SWÓJ ARTYKUŁ.

 

 

10lipca2017

20170710 1e99a6b6581b3eb34ab022845efc27b5 zawsze tak

Chełm znowu zasłynął w "internetach". Tym razem za sprawą kierowcy który upodobał sobie przejścia dla pieszych jako miejsca w których najlepiej się wyprzedza...

Znalezione na youtube choć nie tylko

Czytaj więcej: Zawsze tak wyprzedzasz?

12kwietnia2017

kalendarz

Uczniowie dzisiaj po raz ostatni byli w szkołach - od jutra zaczyna się dla nich świąteczna przerwa wiosenna. Niestety pogoda za oknem nie napawa optymizmem i raczej sugeruje spędzanie wolnego czasu w zamkniętych pomieszczeniach.

Czytaj więcej: Prawie dwa tygodnie wolne od szkoły!

25lutego2017

Nad zalewem w Żółtańcach na plaży leży nawieziony jesienią piach. Pomysł bardzo dobry tylko czy nie lepiej pogłębiać zalew zamiast co roku go "zasypywać"?

Czytaj więcej: Żołtańce i piasek

12maja2017

Dzisiaj około godziny 7:40 doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulicy Hrubieszowskiej i Parkowej. Na miejscu pracują służby ratunkowe a policja zabezpiecza miesjce zdarzerzenia.

Czytaj więcej: Kolejna kolizja na Hrubieszowskiej

18marca2017

Hrubieszowska od ulicy Wyszyńskiego do Parkowej nieprzejezdna z powodu wypadku. Trwa ustalanie przyczyn. Uważajcie - na drogach ślisko od deszczu.

Czytaj więcej: Wypadek na Hrubieszowskiej

23lutego2017

Plac Łuczkowskiego wygląda coraz ładniej - właściciele niektórych kamienic zdobyli się na remonty i odnowienie. Nasze miasto pełne jest jednak kontrastów i wystarczy zrobić kilka kroków by obok ładnej kamienicy zobaczyć...

Czytaj więcej: Ładne gryzie się ze starym

12kwietnia2017

testy gimnazjalne

Pamiętacie? Święta nie będą zupełnie bezstresowe - tuż po nich, w środę 19 kwietnia rozpoczynają się testy gimnazjalne. Dla niektórych radość - bo wolne od szkoły, a dla innych okres wzmożonego wysiłku.

Poniżej harmonogram dla zapominal

Czytaj więcej: Już za tydzień pierwsze testy gimnazjalne

05marca2017

Ależ fajnie dziś było zobaczyć ile ludzi wyszło na miasto w taką pogodę! Chyba bardzo stęskniliśmy się za wiosną :) Rowery tylko śmigały po ścieżkach :) Pozdrawiam wszystkich aktywnych Chełmian!

Czytaj więcej: Ludzie -wiosna!

23lutego2017

Czy tym razem użyto zbyt dużo piasku? Na jesieni media chwaliły remont muru cmentarnego na ulicy Lwowskiej - nie minęło nawet pół roku a każdy kto przechodzi ulicą Lwowską widzi, że stan odwnowionej części już niedługo nie będzie wiele różnił się od starej nieodowi

Czytaj więcej: Idzie wiosna - mur znowu do remontu?

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama