12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

fotka Wierzbica marzec 2018 Lubelski Związek Zapaśniczy i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Suples Wierzbica byli organizatorami Otwartych Mistrzostw Województwa w zapasach kobiet w grupie młodziczek i juniorek. Do rywalizacji o medale oprócz klubów z naszego województwa przystąpiły reprezentantki województwa mazowieckiego oraz utytułowana drużyna ukraińskiego Klubu Sportowego Faworyt z Klesova z którą od kilkunastu lat współpracuje Suples Wierzbica i Cement Gryf Chełm. W poszczególnych grupach wiekowych medale zdobywały:

Młodziczki : Kamela Wiktoria – złoty, Branicka Dagmara – złoty, Dadas Monika- złoty, Nikola Skórska- brązowy, Katarzyna Pióro- brązowy. Na piątym miejscu sklasyfikowana została Podolak Weronika. Juniorki : Złote medale wywalczyły: Giers Wioleta, Solan Klaudia i Maziarczyk Aleksandra. Na drugim stopniu podium stanęła Lisiewicz Danuta. Z brązowymi medalami do domu wóciły: Grajper Emilia i Barabas Joanna. Piąte miejsce zajęła Dubij Karolina. Najlepszą zawodniczką Mistrzostw sędziowie i trenerzy wybrali Kamelę Wiktorię z Suplesu Wierzbica. W klasyfikacji drużynowej w grupie juniorek zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna MKS Cement Gryf Chełm prowadzona przez trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama