12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

halowka 2 3 lutego 2018 w Szkole Podstawowej w Uhrze odbył się XV Jubileuszowy Turniej Mieszkańców Gminy Chełm w Halowej Piłce Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Żółtańce I, Żółtańce II, Weremowice, Okszów.
Zawodnicy uczestniczący w turnieju zaprezentowali wysoki stopień wyszkolenia, mecze trzymały w napięciu do ostatniego gwizdka. Pierwsze miejsce w XV turnieju zdobyła drużyna Żółtańce II, drugie Żółtańce I , trzecie Weremowice, na ostatniej pozycji uplasowała się drużyna z Okszowa. Królem strzelców turnieju został Damian Dec - Weremowice z liczbą 19 strzelonych bramek; najlepszym bramkarzem Sebastian Czerniej - reprezentujący drużynę z Weremowic, najstarszym zawodnikiem został Robert Tarasiuk z Żółtaniec I. Sędzią głównym zawodów był Piotr Kalisio. Dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Chełm wręczali wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba i radny Zbigniew Smolira. Organizatorami turnieju byli: Biuro Promocji Gminy Chełm i Szkolny Klub Sportowy Gminy Chełm.

 

halowka 3 halowka 1 halowka 4

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama