21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

15. Turniej Tenisa w Uhrze 120 2 grudnia w Szkole Podstawowej w Uhrze odbył się jubileuszowy XV Indywidulny Turniej Tenisa Stołowego Mieszkańców Gminy Chełm o Puchar Wójta.
W turnieju wzięło udział 68 osób, które to rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Biuro Promocji, a wręczali je Wiesław Kociuba, wójt Gminy Chełm, Zbigniew Smolira, radny Gminy Chełm, Beata Kiełbasa oraz Zbigniew Pułajdowicz, nauczyciele SP w Uhrze i współorganizatorzy.


Kategoria Kobiety Open
I Miejsce – Patrycja Judczyc – Żółtańce
II Miejsce – Nikola Rymczuk – Żółtańce
III Miejsce – Martyna Fornal – Żółtańce


Kat. Mężczyźni do 25 lat
I Miejsce – Piotr Podkoń – Żółtańce
II Miejsce – Patryk Pułajdowicz – Chełm
III Miejsce – Norbert Roczon – Żółtańce


Kat. Mężczyźni powyżej 25 lat
I Miejsce – Zbigniew Rymczuk – Żółtańce – Chełm
II Miejsce – Mateusz Podkoń – Żółtańce
III Miejsce – Krzysztof Lasota – Stare Depułtycze

 

15. Turniej Tenisa w Uhrze 103 15. Turniej Tenisa w Uhrze 87 15. Turniej Tenisa w Uhrze 115

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama