12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

1 W dn. 24 - 26 listopada 2017 r. zawodnicy MKS Dragon Chełm uczestniczyli w międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych Polish Open Kaliber 2017, które miały miejsce w Białymstoku.

W skład chełmskiej reprezentacji weszli: Julia Łoś, Aleksandra Wawron, Mirosław Majewski, Seweryn Jezierski i Miłosz Drozda. Funkcję kierownika ekipy pełniła pani Katarzyna Łoś.

W mocnej, międzynarodowej obsadzie zawodów najlepiej odnalazła się Julia Łoś. Rywalizując w konkurencji karabinu pneumatycznego juniorek ze starszymi od siebie, zajęła 37 miejsce na 100 sklasyfikowanych, zaś wśród polskich zawodniczek osiągnięty wynik dał jej 16 miejsce.

Dla Miłosz Drozdy były to pierwsze zawody klasyfikacyjne. W karabinie pneumatycznym juniorów walczył na zasadach starszej grupy wiekowej - musiał oddać nie 30, a 60 ocenianych strzałów. Jego wynik dał mu 61 miejsce.

Seniorzy: Aleksandra Wawron - 43 miejsce w karabinie seniorek, Seweryn Jezierski - 22 w karabinie seniorów i Mirosław Majewski - 29 w pistolecie pneumatycznym seniorów.

Korzystając z okazji, zarząd MKS Dragon Chełm chciałby podziękować pani Katarzynie Łoś za zaangażowanie, gdyż bez jej pomocy wyjazd nie doszedłby do skutku. Dziękujemy!

 

MKS Dragon Chełm

2

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama