27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

foto Monika Dadas 2017 Uczennica Szkoły Podstawowej w Rudzie Hucie Monika Dadas w znakomitym stylu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek w zapasach. Tegoroczne zmagania najlepszych zapaśniczek z terenu całego kraju odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim. Monika w drodze do złotego medalu zdecydowanie pokonała cztery przeciwniczki . W pierwszym pojedynku odniosła zwycięstwo nad reprezentantką SMS Łódź Justyną Komzą. W drugim starciu wygrała z Natalią Podsiadłą MULKS Platan Borkowice . Kolejną walkę podopieczna Mirosława Czwalińskiego stoczyła z reprezentantką Białogardu Magdaleną Indycką , która również pokonana zeszła z maty. W decydującej walce kto zostanie mistrzynią Polski Monika spotkała się Klaudią Podgórzak z Siedlec. Pierwszą rundę walki Monika wygrała na punkty ,a w drugiej po efektownym rzucie przez biodro odniosła zwycięstwo przez położenie na łopatki. Złoty medal utalentowanej sportowo młodej reprezentantki Cementu Gryfa Chełm jest jej najważniejszym osiągnięciem w dotychczasowej przygodzie z zapasami.

Na siódmym miejscu w kraju sklasyfikowana została Dagmara Branicka ,a na ósmym Mistrzostwa Polski ukończyła Wiktoria Kamela.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama