27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

IMG 1579 Sześć medali i trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej na matach Krakowa wywalczyli najmłodsi zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm podczas Międzynarodowego Turnieju im. Władysława Bajorka. Bezkonkurencyjny w swoje wadze był podopieczny trenera Mirosława Czwalińskiego ,Szymon Kochoń ,który zdobył kolejny złoty medal w tegorocznym sezonie. O jeden stopień niżej na podium ze srebrnymi medalem stanął Mateusz Ciołek , Adam Szewczak( trener Dariusz Jabłoński) i Michał Woźniak ( trener Zdzisław Biały) .Brązowy krążek wywalczył Szymon Truszkowski syn olimpijczyka z Aten Radosława Truszkowskiego . Również brązowy medal zdobył Piotr Dąbrowski. Wysoko punktowane piąte miejsca zajęli : Szymon Gwizdal,Dawid Murak, Mikołaj Łopatiuk ,Miłosz Kozak,Michał Fedec,Karol Piekło , Bartosz Kamiński. Na siódmych miejscach sklasyfikowani zostali : Jakub Drzewicki, Maciej Nafalski i Kuba Wawrzyniak. Ósme lokaty zajęli Paweł Rogucki Mateusz Wawrzyniak i Kamil Sulej. Na dziesiątym miejscu zawody ukończył Kacper Słoboda.

Chełmska reprezentacja w punktacji drużynowej na podium zajęła 3 miejsce .Najlepszą drużyną krakowskiego turnieju okazała się silna ekipa Białorusi. W poszczególnych grupach reprezentantów Chełma na co dzień szkolą: Mirosław Czwaliński ,Dariusz Jabłoński,Marcin Sadowski,Andrzej Głąb i Zdzisław Biały.Chełmska drużyna już w pierwszej dekadzie listopada wystartuje w VI Mistrzostwach Polski Młodzików ,których gospodarzem będzie Racibórz.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama