0°C
Piątek 17 Listopada 2017
Imieniny: Grzegorz, Salomea

WP 20171015 11 50 09 Raw W dn. 13 - 15 września 2017 r., w Białymstoku rozegrany został VII Memoriał Patryka Jakubowskiego. Tegoroczne zawody miały bardzo liczną obsadę (163 starty), w tym międzynarodową, w każdej konkurencji i kategorii wiekowej - a to dzięki uczestnictwu zawodników m.in. z Litwy i Białorusi. Niemniej jednak zawodnicy Dragona pokazali się z dobrej strony, plasując się na miejscach finałowych w każdej kategorii.
Najlepiej spisał się Miłosz Drozda, który w konkurencji karabinu pneumatycznego 30 strzałów młodzików zajął trzecie miejsce.
W juniorkach młodszych najwyżej sklasyfikowana została Julia Łoś - piąte miejsce, zaś w juniorach młodszych - Bartosz Kaniewski, miejsce siódme. W karabinie pneumatycznym seniorów Seweryn Jezierski był czwarty.