27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela


zdj zap Na matach Zgierza rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet i stylu klasycznym. Swoją dominację na krajowych matach potwierdzili podopieczni trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba. Najwyższą formę zademonstrowały studentki Angelika Dytrych (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia Piotrków Trybunalski) , Katarzyna Kamińska (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie), Maria Świeczak (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) Weronika Michalska(Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie) i student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Patryk Kamiński .

Ta piątka zdobywając tytuły akademickich mistrzów Polski ze złotymi medalami stanęła na pierwszym stopniu podium. Srebrnym medalem wyróżniona została Karolina Wieczerza, która jest studentką PWSZ Chełm. Brązowe krążki przypadły Klaudii Szafrańskiej (UMCS w Lublinie) Karinie Konarskiej, Pawłowi Oleszczukowi (oboje PWSZ w Chełmie), Alicji Piersa i Marcinowi Babiejowi (oboje Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie). Miejski Klub Sportowy Cement-Gryf Chełm z druzgocącą przewagą wygrał klasyfikację drużynową zdobywając 99 punktów. KS AZS-AWF Warszawa uplasowała się na drugim miejscu(42 punkty) a trzecie miejsca na podium zajęli studenci z ZTS Sokół Lublin i CSiR Dąbrowa Górnicza (obydwa kluby po 21 punktów).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama