27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

Suprasl 6 30 września w Supraślu odbyło się zakończenie dziewiątego sezonu Maratonów Kresowych. Wyścig odbywał się pod hasłem „Uzdrowisko Supraśl”. Na kolarzy MTB czekała wymagająca trasa położona w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Przede wszystkim interwałowe ścieżki na Wzgórzach Krzemiennych, dalej malownicze przejazdy w dolinie Sokołdy oraz już tradycyjny dojazd do mety groblą wzdłuż Supraśli. Dla zawodników ścigających się w Supraślu leczniczy mikroklimat był tylko bonusem do sportowej rywalizacji.


Skład reprezentacji Azart-Peleton Chełm:
MARATON
Wiesław Wójtowicz (10 miejsce w kat. OPEN/ 1 miejsce w kat. M5), Wiesław Pawluk (20 OPEN/ 3 kat. M4 ), Krzysztof Grajczyk (36 OPEN/ 7 kat. M4), Janusz Wolanin (47 OPEN/ 7 kat. M5 )
PÓŁMARATON
Katarzyna Błaszczak (9 Kobiety OPEN/ 2 kat. Fit K3 ), Anna Wiktor (28 Kobiety OPEN/ 7 kat. Fit K4), Paweł Semeniuk (18 OPEN/ 7 kat. M2), Sylwester Babiarz (42 OPEN/ 11 kat. M2 ), Wiesław Kociuba (50 OPEN/ 6 kat. M5), Zbigniew Kraska (116 OPEN/ 14 kat. M5), Patryk Wolanin (146 OPEN/ 7 kat. Junior Młodszy), Daniel Adamczuk (158 OPEN/ 11 kat. Orlik ),


Drużyna Azart-Peleton zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej na dystansie Maraton. Wieczorem po wyścigu odbyło się integracyjne spotkanie podsumowujące. W piętnastu wyścigach na listach startowych znalazło się w sumie 6729 zawodników. To oznacza, że było ich o 477 więcej niż rok wcześniej. Procentowo jest to wzrost o 7,6%. Podsumowano także całość cyklu, w rankingu brano pod uwagę zawodników, którzy startowali minimum w 8 wyścigach, w tej klasyfikacji generalnej Wiesław Wójtowicz zajął 2. miejsce w swojej kategorii. Nowy sezon rusza już w kwietniu przyszłego roku. Organizatorem cyklu wyścigów jest Fundacja „Maratony Kresowe”.

 

suprasl33

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama