27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

WP 20170930 18 35 55 Raw highres W sobotę, 30 września 2017 r. w Lubline odbył się I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Wzięli w nim także udział strzelcy Dragona Chełm.

Julia Łoś zwyciężyła w karabinie pneumatycznym juniorek i juniorów młodszych. Drugi w tej kategorii był Damian Siedlecki, trzeci zaś Bartosz Kaniewski. Czwarte miejsce zajęła Natalia Kamińska.
W kategorii karabinu młodziczek i młodzików srebro przypadło Julii Kędzierawskiej, brąz zaś powędrował do Miłosza Drozdy. Piąte miejsce zajął Kacper Zawistowski, który ustanowił przy tym nowy rekord życiowy.
W karabinie juniorek, juniorów, seniorek i seniorów drugi był Seweryn Jezierski, czwarta - Aleksandra Wawron.
Nagrody ufundowały Polska Spółka Gazownictwa, Szkoła Detektywów Ochikara, Ośrodek Szkolenia Commando oraz Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu.
Wręczenie nagród miało miejsce w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, zaś patronat nad zawodami objął wojewoda lubelski prof. Przemysław Czarnek. Warto wspomnieć, że po ceremonii odbyła się projekcja filmu pt. "Karbala".

--
Seweryn Jezierski

WP 20170930 18 09 24 Raw highres WP 20170930 18 14 03 Raw highres

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama