0°C
Sobota 20 Stycznia 2018
Imieniny: Fabian, Sebastian

 DSC0204 Medium 22-23 lipca w Dzierzkowicach (Kraśnik) odbył się organizowany przez Automobilklub Lubelski Rajd św. Krzysztofa, który był 2 rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego. W rajdzie startowało 21 załóg w tym jedna załoga z Chełma- Jarosław i Bogdan Malec reprezentujący Automobilklub Lubelski.
Dwudniowy rajd rozpoczął prolog, który odbył się w Kraśniku. Następnego dnia zawodnicy mieli do pokonania 9 trudnych technicznie oraz bardzo wymagających odcinków specjalnych w miejscowościach Dzierzkowice Podwody, Dzierzkowice Góry oraz Dzierzkowice Zastawie.
Załoga reprezentująca Chełm- kierowca Jarosław Malec oraz jego pilot Bogdan Malec utrzymywali czasy w czołówce do 4 OS (odcinka specjalnego), gdzie w skutek uderzenia kołem w pobocze poważnie uszkodzili zawieszenie, co miało duży wpływ na końcowy wynik. Mimo wszystko udało im się ukończyć rajd i stanąć na podium zajmując 2 miejsce w klasie 4 oraz 6 miejsce w klasyfikacji generalnej.
/Przypomnienie: W 1 rundzie Mistrzostw Okręgu Lubelskiego zawodnicy zajęli 1 miejsce w klasie 4 oraz 1 miejsce w klasyfikacji generalnej wygrywając tym samym cały rajd/

Agnieszka Wojeciechowska

Foto: JM Motorsport

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama