20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

IMG 20170616 155245 Na rozegranych w Lublinie w ostatni dzień maja Wojewódzkich Mistrzostwach LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Dragona Chełm - uczniowie Zespołu Szkół w Sawinie.

Drużyna Zespołu Szkół w Sawinie w składzie Bartosz Kaniewski, Adam Głąb, Kacper Głąb i Damian Siedlecki zwyciężyła w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Dodatkowo, Bartosz Kaniewski w klasyfikacji indywidualnej zdobył I miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W karabinie pneumatycznym tryumfował Damian Siedlecki, drugie miejsce przypadło Kacprowi Głąbowi. Warto podkreślić że wszyscy wymienieni, choć trenują od niedawna, to zaczynają odnotowywać coraz więcej sukcesów i wyższych rekordów życiowych.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Karolina Wasyluk i Karol Mielniczuk) zajęła ostatecznie czwarte miejsce. W klasyfikacji indywidualnej wyróżniony został Karol Mielniczuk za zajęcie I miejsca w konkurencji pistoletu pneumatycznego.


--
Seweryn Jezierski

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama