15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

IMG 0853 Sukces odnotował chełmski Dragon na rozegranej w dn. 19 - 21 maja 2017 r. w Bydgoszczy II Rundzie Pucharu Polski. Trzy finały oraz jedno medalowe miejsce. Oto najlepsze wyniki chełmskich zawodników:

Aleksandra Wawron zajęła II miejsce w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów leżąc seniorek. Ponadto zakwalifikowała się do finałów karabinu pneumatycznego 40 strzałów oraz karabinu sportowego trzy postawy 3x20 strzałów; zajmując w jednym i drugim siódme miejsce.
Julia Łoś najlepszy wynik odnotowała w karabinie pneumatycznym 40 strzałów juniorek - 13 miejsce.
Seweryn Jezierski zajął po finale w karabinie dowolnym 3x40 strzałów seniorów 8 miejsce. W karabinie pneumatycznym 60 strzałów - miejsce 9.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama