17°C
Poniedziałek 22 Maja 2017
Imieniny: Helena, Wiesława

20170514 102525 Złoty, srebrny i brązowy medal to dorobek startu chełmskich zapaśników podczas rozegranych w Zamościu Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS Kadetów i Juniorów. Najwyższy stopień na podium ze złotym medalem zajął uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie Michał Biskupski. O jeden stopień niżej na podium z medalem ze srebrnego kruszcu stanął Michał Czwaliński / ZSO nr 8 w Chełmie/ . Brązowym medalem nagrodzony został Paweł Oleszczuk PWSZ w Chełmie .Tuż za podium na piątym miejscu zawody ukończył Dawid Murak / Niepubliczne Gimnazjum Razem/ Ponadto punkty dla chełmskiej drużyny za zajęcie siódmego miejsca zdobyli: Michał Łysomirski / ZSZ nr 5/ , Alan Matela / ZSO nr 8/, Kamil Sulej / Gimnazjum w Sielcu/ .Na ósmej pozycji sklasyfikowany został Mateusz Szumiło / ZS w Strupinie Dużym /. Dziesiąte miejsce zajął Jakub Drzewiecki Niepubliczne Gimnazjum Razem Dorobek medalowy chełmskich zapaśników z pewnością byłby większy. Na matach Zamościa nie walczył aktualny mistrz Polski Szymon Szymonowicz ,który w tym samym czasie reprezentował nasz kraj podczas Międzynarodowego Turnieju w Rumunii.