15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

pp2 Trzy zawodniczki Dragona Chełm uczestniczyły w piątek, 12 maja 2017 r., w zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Były to jedne z kwalifikacji do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W Warszawie rozgrywana była konkurencja karabinu pneumatycznego 40 strzałów. Wśród finalistek konkurencji, zajmując siódme miejsce, znalazła się Julia Łoś. Warto podkreślić, że rezultatem 403,6 pkt ustanowiła nowy rekord życiowy oraz klubowy.
Marta Bednaruk wynikiem 380,3 pkt uplasowała się na 40. miejscu. Natalia Kamińska uzyskując 361,7 pkt sklasyfikowana została na miejscu 55; przy czym były to jej pierwsze zawody ogólnopolskie. Natalia poprawiła także znacząco swój rekord życiowy ustanowiony wcześniej na Mistrzostwach Województwa.
Opiekunem grupy była p. Katarzyna Łoś, której z tego miejsca Dragon Chełm pragnie złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie i opiekę nad zawodniczkami.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama