15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

KLOS CHELMIANKA 10052017 5 W środę 10 maja w Rożdżałowie rozegrano finałowy mecz o Puchar Polski na szczeblu Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej między Chełmskim Klubem Sportowym Chełmianka a Klubem Sportowym Gminy Chełm Kłos. Spotkanie niestety dla naszych piłkarzy zakończyło się 3 bramkową porażką. Niemniej jednak zgromadzeni kibice mieli okazję zobaczyć prawdziwe sportowe widowisko. Pierwsza połowa to aż dwie bramki dla gości, trzecia padła w 53 minucie. Obie drużyny nastawione na zwycięstwo nie szczędziły potu i zaangażowania. Niestety dla Emila Poznańskiego z Kłosa zakończyło się to kontuzją.
Po zakończonych zmaganiach na murawie przyszedł czas na wręczenie Pucharów, medali i nagród które wręczyli: wójt Wiesław Kociuba, z-ca wójta Lucjan Piotrowski i przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki, Prezes ChOZPN Anatol Obuch, Marcin Grel z-ca dyrektora Wydziału Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm. Anatol Obuch Prezes zarządu CHOZPN po rozegranym meczu nie szczędził pochwał dla gospodarzy za przygotowanie meczu. Doskonale przygotowana murawa, trybuny i budowana droga z parkingiem to prawdziwe atuty Rożdżałowa.
Teraz czas na regenerację, uporanie się z kontuzjami i kolejny mecz 13 maja o godz. 17.00. Wówczas Kłos zmierzy się w Rożdżałowie z Kryształem Werbkowice.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama