15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

a1 Aleksandra Wawron wróciła z I Rundy Pucharu Polski open z medalem za zajęcie pierwszego miejsca w konkurencji karabinu pneumatycznego.

Na rozgrywanej w Bydgoszczy w dn. 7 - 9 kwietnia 2017 r. I Rundzie Pucharu Polski open zawodniczka Dragona zwyciężyła w konkurencji karabinu pneumatycznego 40 strzałów rezultatem 370 punktów. Z kolei w karabinie dowolnym trzy postawy wynikiem 550 punktów zapewniła sobie drugie miejsce.
Mirosław Majewski, strzelający konkurencje pistoletowe, zajął odpowiednio 10 i 32 miejsce w konkurencjach pistoletu dowolnego i pistoletu standard.

--
Seweryn Jezierski

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama