27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

b3 Najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie sportów sylwetkowych już za nami. W dniach 11-12 lutego 2017 we Wrocławiu odbyły się DEBIUTY kulturystyczne 2017!
Na tegoroczne "Debiuty 2017" - jak co roku, zgłosiło się kilkuset zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym jeden Chełmianin Radosław Bierzanowski.
Radek od wielu lat jest sportowcem i multimedalistą w zapasach. W barwach MKS Cement Gryf Chełm trenuje od ponad 10 lat. Na swoim kącie ma wiele tytułów sportowych m.in. Mistrzostwo Polski seniorów. W dotychczasowej karierze zapaśniczej występował w kategorii wagowej do 55 kg. Radek to również Trener Roku fitness z 2016 roku. Tydzień temu Radek wystąpił w nowej dla siebie dyscyplinie sportowej - Debiutach kulturystycznych w kategorii – Kulturystyka Mężczyzn do 70 kg.
Radek: Bez udziału w Debiutach nie można mówić o rozpoczęciu kariery w tej dyscyplinie. Nic dziwnego, że zawodnicy przygotowują się do tych zawodów długimi latami. Moje przygotowania trwały rok czasu. Treningi siłowe to dla mnie osobiście przyjemność. Prawdziwym wyzwaniem było utrzymanie restrykcyjnej diety, która odpowiada zdecydowanie za komponenty sylwetkowe. Jestem z siebie dumny, że podołałem temu wyzwaniu. Przyznam, że moja żona Marta Kolnyluk-Bierzanowska, była dla mnie ogromnym wsparciem i inspiracją. Marta jest dietetykiem i to ona sprawowała kontrolę nad moimi mikro i makro składnikami żywieniowymi. Dodam, że Marta w 2012 r również debiutowała w zawodach sylwetkowych kobiet osiągając pozycje medalowe. Mając przy sobie doświadczoną żonę (profesjonalistkę) zdecydowanie było mi łatwiej.
Mój udział w Debiutach 2017 zakończyłem na 8 miejscu. Dla mnie osobiście jest to zdecydowanie bardzo dobry wynik. Dodam, że swoje przygotowania opierałem o hasło „All Natural”. Czyli cały garnitur mięśniowy zdobyłem bez używek i środków farmakologicznych. Podczas zawodów wiele osób gratulowało mi, mówiąc, że jak na „naturala” jestem naprawdę w świetnej formie. Za miesiąc kolejne starty. Z dumą będę reprezentował Chełm i młodych kulturystów.

 

b1

b2 b4 b5

Komentarze  

-4 #1 januszkowal 2017-02-19 19:20
jak mozna tak sie wyszczepic to ja nie wiem, przeciez to jest obrzydliwe.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama