15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

imggcsi6985CA3E23AE9140485FA5EF81BED490AEBBC2D5mpid8maxwidth1366maxheight638 Świetny występ odnotowali juniorzy chełmskiego Cementu Gryfa Chełm podczas rozgrywanego w Wałbrzychu Pucharu Polski w zapasach. Do ciekawego pojedynku na wałbrzyskich matach doszło w kategorii 96 kg, w którym chełmianin - brązowy medalista Mistrzostw Świata kadetów Patryk Kamiński spotkał się z aktualnym Mistrzem Świata juniorów Gerardem Kurniczakiem z KS Sobieski Poznań. Po zaciętej walce nieznacznie na punkty (5:2) zwyciężył bardziej doświadczony i starszy reprezentant Poznania. Reprezentanta Cementu Gryf Chełm prowadzony przez trenera Andrzeja Głąba zwyciężając kolejnych przeciwników zdobył srebrny medal. Brązowe medale wywalczyli Biela Piotr i Troć Kacper. W klasyfikacji drużynowej MKS Cement Gryf Chełm uplasował się na III miejscu. Patryk Kamiński po zakończonych zawodach został powołany do składu reprezentacji Polski która, w dn. 2-5 grudnia weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju, którego gospodarzem będzie Rosja.

 

Mieczysław Czwaliński

 

 

 

 

Komentarze  

0 #1 leon 2016-11-27 15:13
Gerard Kurniczak jest Mistrzem Świata Kadetów i jest o rok młodszy od Patryka którego serdecznie pozdrawiam. Piotr Leonarczyk, trener Sobieskiego:)
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama