Imieniny: Pelagia, Piotr
autocad lt 2011 educational license autocad 2011 key acrobat pro for apple mac education version autocad 2018 oem license look at this site visio professional 2016 education license autocad 2014
fireworks cs6 for sale adobe creative suite for sale how much acrobat xi pro cheap license autodesk autocad 2012 win 10 home education license
13października2017

zdjecie chlopcy radom. PP KadetwSukcesem dla zapaśnika Cementu-Gryfa Chełm zakończył się rozgrywany w Radomiu Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu klasycznego. Na radomskich matach oprócz najlepszych polskich klubów o medale rywalizowały ekipy z Litwy, Ukrainy i Armenii. Najlepszy sukces z reprezentantów Cementu Gryfa osiągnął Szymon Kochoń (SP Ruda Huta). Podopieczny trenera Mirosława Czwalińskiego odnosząc kolejno zwycięstwa nad reprezentantem Armenii, Bielawy i Piotrkowa Trybunalskiego awansował do finału.

zdj zapNa matach Zgierza rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet i stylu klasycznym. Swoją dominację na krajowych matach potwierdzili podopieczni trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba. Najwyższą formę zademonstrowały studentki Angelika Dytrych (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia Piotrków Trybunalski) , Katarzyna Kamińska (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie), Maria Świeczak (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) Weronika Michalska(Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie) i student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Patryk Kamiński .

Suprasl 630 września w Supraślu odbyło się zakończenie dziewiątego sezonu Maratonów Kresowych. Wyścig odbywał się pod hasłem „Uzdrowisko Supraśl”. Na kolarzy MTB czekała wymagająca trasa położona w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Przede wszystkim interwałowe ścieżki na Wzgórzach Krzemiennych, dalej malownicze przejazdy w dolinie Sokołdy oraz już tradycyjny dojazd do mety groblą wzdłuż Supraśli.

WP 20170930 18 35 55 Raw highresW sobotę, 30 września 2017 r. w Lubline odbył się I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Wzięli w nim także udział strzelcy Dragona Chełm.

Julia Łoś zwyciężyła w karabinie pneumatycznym juniorek i juniorów młodszych. Drugi w tej kategorii był Damian Siedlecki, trzeci zaś Bartosz Kaniewski. Czwarte miejsce zajęła Natalia Kamińska.

DSC 0212W Moszczenicy k. Piotrkowa Trybunalskiego rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach kobiet i stylu klasycznym. Zawody te objęte są system współzawodnictwa prowadzonym przez Ministerstwo Sportu I Turystki. Świetny występ w Moszczenicy odnotowały młode zapaśniczki oraz zapaśnicy z Cementu Gryfa ,którzy 10 -krotnie stawali na podium. W klasyfikacji drużynowej Cement Gryf Chełm zajął drugie miejsce. W grupie dziewcząt najwięcej powodów do radości miała wychowanka trenera Mirosława Czwalińskiego Monika Dadas (SP Ruda Huta),która gromadząc komplet zwycięstw zdobyła złoty medal.

chelmiankaJuż w sobotę 30 września zapraszamy na mecz Chełmianki Chełm z Podhalem Nowy Targ o mistrzostwo III ligi, grupy IV.

Bilety w przedsprzedaży w siedzibie klubu, zakład szewski, ul. Lwowska 6.

Krawczyk Litwa Klajpeda wojskowe MistrzostwaZ tytułem mistrzyni świata z Litwy gdzie rozegrano Wojskowe Mistrzostwa Świata w zapasach wraca reprezentantka Cementu Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk. Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa w drodze do złotego medalu w pierwszym starciu pokonała reprezentantkę Mongolii Lhagvadulam Nansalmaa (6:0). Drugi pojedynek rozstrzygnęła również na swoją korzyść przez położenie na łopatki zawodniczkę z Chin- Feng Huimin. W trzeciej walce Katarzyna spotkała się z Katsiaryną Hanchar z Białorusi, którą w punktach pokonała 13:8. Kolejne zwycięstwo najlepsza chełmska sportsmenka odniosła nad amerykańską zapaśniczką Areaną Villaescusą (6;0).

20170917 153951Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi chełmscy strzelcy na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, rozegranych w dn. 15 - 17 września 2017 r. w Białymstoku. Miłosz Drozda wywalczył złoty medal w konkurencji karabinu pneumatycznego. Umiarkowanie udany start odnotował również w konkurencji karabinu sportowego trzy postawy, w której znalazł się tuż za podium.

Julia Kędzierawska najlepiej zaprezentowała się w konkurencji karabinu sportowego leżąc, gdzie sklasyfikowana została ostatecznie na 11 miejscu.

zapasyW Warszawie w międzynarodowej obsadzie rozegrany został XIV Zapaśniczy Memoriał braci Wacława i Piotra Rydzewskich .Młodzi zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm na matach stolicy zdobyli trzy medale. Dwa srebrne medale wywalczyli uczniowie IV LO w Chełmie Michał Czwaliński i Mateusz Szumiło. Trzeci krążek dla Chełma w kolorze brązu wywalczył Marcin Hałaj( I LO w Chełmie). Piąte wysoko punktowane miejsce zajął Jakub Drzewicki . Siódmą lokatę uzyskał Dawid Murak 9 (obaj Szkoła Razem),a na ósmej pozycji zawody ukończył Szymon Truszkowski ( SP nr 8 ).

1212 września 2017 r. rozegrane zostały w Bydgoszczy finały 56. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety". Drużynę I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie stworzyli Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski i Damian Siedlecki. O wejście do finału reprezentacje poszczególnych szkół walczyły na etapach rejonowych i wojewódzkich.

Konkurencja polegała na oddaniu 60 strzałów ocenianych z postawy leżąc, bez podpórki, w czasie 50 minut (strzelania prowadzone były do tarcz elektronicznych).

ETS PlakatSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Sportu 2017. Gmina po raz drugi włączyła się w ogólnoeuropejską akcję promującą aktywne formy spędzania czasu. W świetlicach na terenie gminy Chełm w dniach 23 - 30 września będą organizowane rozgrywki sportowe skierowane dla wszystkich mieszkańców gminy, zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy uczestnik jest zwycięzcą i otrzyma dyplom oraz sportowy upominek.

zdjecie do artykukuMłodzi zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm swoją formę po wakacyjnej przerwie sprawdzili w rozegranych w Tyszowcach Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Dzieci . W wojewódzkiej konfrontacji reprezentanci powiatu chełmskiego zdobyli łącznie 26 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację drużynową.