20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

plant 1238411 640 IMGW-PIB w wydanym ostrzeżeniu informuje o możliwych nad ranem przymrozkach w naszym województwie. Już jutro nad ranem temperatura przy gruncie może spaść do -7°C. O ile prognoza się sprawdzi to będzie na prawdę zimna kwietniowa noc. Ujemne temperatury mogą utrzymać się nawet do końca tygodnia.

Po dzisiejszych opadach deszczu drogi mogą stać się miejscami śliskie - uważajmy na siebie w trakice świątecznych podróży.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama