16°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

fajnie z zolnierzami Uczniowie klasy VI B z chełmskiej „Trójki” odwiedzili żołnierzy 1 Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego. Wizyta podopiecznych Mariusza Kujawy nie była przypadkiem. Stacjonujący przy ul. Lubelskiej batalion obchodził w kwietniu swe doroczne święto, zaś 1 pluton jednostki został niedawno wyróżniony mianem „Najlepszego plutonu zmechanizowanego Wojska Polskiego”. Korzystając ze słonecznej pogody, szóstoklasiści sporo czasu spędzili na świeżym powietrzu zwiedzając koszary, ale największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście wóz pancerny, do którego można było wejść pod okiem czujnych załogantów. O blaskach i cieniach wojskowego życia opowiadał uczniom sam dowódca kompanii, porucznik Bartłomiej Kaszyński. W efekcie cała szósta "b" postanowiła wstąpić do chełmskiego batalionu, oczywiście, gdy wiek im na to pozwoli.

(wz)

 

 

Komentarze  

+1 #2 Krzysiek0 2017-04-28 12:52
Takie małe klasy sa teraz w szkołach czy taka jest frekwencja? A lekcja na pewno super - lepsza niż siedzenie w murach szkoły.
Cytować
+1 #1 Maiusz 2017-04-27 22:05
Świetny pomysł na lekcje
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama