12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

silniki Próbę przemytu przez granicę państwa silników samochodowych o wartości 45 tys. zł, udaremnili funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Dorohusku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (4.03) na drogowym przejściu granicznym w Dorohusku. Do odprawy granicznej, na kierunku wyjazdowym, stawił sie 42-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna podróżujący samochodem marki Volkswagen (typu bus), przewoził w przestrzeni bagażowej swojego samochodu silniki do pojazdów marki Mercedes Sprinter (rok prod. 2017) oraz Volkswagen Crafter (rok prod. 2015). Funkcjonariusze SG dokonujący kontroli granicznej ustalili, iż silniki o łącznej wartości 45 tys. zł, pochodzą ze skradzionych na terytorium Wielkiej Brytanii pojazdów.

Silniki z Mercedesa oraz Volkswagena zostały zabezpieczone, zaś kierowca pojazdu został przesłuchany w charakterze świadka.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama