-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

odprgra Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Dorohusku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez polski wymiar sprawiedliwości.

11 stycznia br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 24 - letniego ob. Mołdawii, poszukiwanego przez polski wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Szczecin – Niebuszewo, w związku z popełnionym rozbojem. 24 - latek, nie krył zaskoczenia, iż został zatrzymany przez funkcjonariuszy SG, na wschodniej granicy kraju. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu.
Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty związane z popełnieniem rozboju i zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3 – miesięcznego aresztu.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama