24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

vivaro Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzący z przestępstwa pojazd marki Vauxhall Vivaro.

7 stycznia br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 55 - letniemu ob. Ukrainy. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki Vauxhall Vivaro o szacunkowej wartości 60 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż samochód został skradziony na terenie Wielkiej Brytanii.

W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze.

W 2017 roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali blisko 400 pojazdów pochodzących z przestępstwa o wartości ponad 17 mln zł.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama