16°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

20171113 ciekawostki1 W trakcie swojej pracy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej spotykają się z nietypowymi formami i przedmiotami przemytu.
9 listopada br. funkcjonariuszka z Oddziału Celnego w Dołhobyczowie w trakcie kontroli ujawniła u obywatelki Ukrainy 40 paczek papierosów bez znaków polskiej akcyzy. Ciekawe było miejsce ukrycia kontrabandy – sztuczny brzuch imitujący ciążę. Podróżna została ukarana mandatem karnym w kwocie 400 zł.
Również 9 listopada br., funkcjonariusz z Oddziału Celnego w Hrebennem podczas rewizji pojazdu wykrył w kabinie kierowcy 2 pieczęcie o treści: okrągła - „Konsul w Kijowie *14*” oraz prostokątna - „z up. Wojewody Mazowieckiego Izabela Szewczyk Dyrektor Spraw Cudzoziemców”. Sprawę „prywatnego urzędu” zgłoszono do organów ścigania.


Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

 

20171113 ciekawostki3 20171113 ciekawostki2

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama