17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

P1010071 Przemyt ponad 620 paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Terespolu.
W dniu 7 września 2017 r., na polsko-białoruskim drogowym przejściu granicznym w Terespolu zatrzymano do kontroli samochód osobowy marki Mazda na białoruskich numerach rejestracyjnych. Podczas przeprowadzanych czynności ujawniono w przerobionym przednim podszybiu i drzwiach samochodu towar w postaci 620 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o wartości ponad 8 000 zł. Kierowcą samochodu okazał się 23-letni obywatel Białorusi, który wyjaśnił, że papierosy są jego własnością i sam je ukrył z zamiarem dalszej sprzedaży ich w Polsce. Funkcjonariusze KAS z Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego zajęli papierosy, oraz samochód w którym były ukryte.

Izba Administracji Skarbowej
w Lublinie

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama