21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

papdor3 8 sierpnia br., funkcjonariusze z Placówki SG w Dorohusku, zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej w m. Lublin na drodze DK17 samochód marki Mercedes. Zatrzymany do kontroli drogowej 42 – letni ob. Litwy, wzbudził swoim zachowaniem podejrzenia u kontrolujących funkcjonariuszy, w związku z tym przystąpili do szczegółowej kontroli.

W wyniku kontroli znaleziono w przestrzeni sypialnianej znajdującej się nad kabiną kontrolowanego pojazdu około 12 tys. paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

Kierowca pojazdu, został zatrzymany a auto wraz z kontrabandą trafiło na parking Placówki SG w Dorohusku. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli towar o wartości 160 tys. zł.

Zatrzymany kierowca, odpowie teraz za przestępstwo skarbowe.
Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG nie dopuścili do przemytu papierosów o wartości ponad 14 mln zł.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

w/z Wojciech Kopeć

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

 

papdor2

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama