15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

68 103739 W dniu dzisiejszym przed godziną 12 doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Na trasie Chełm - Lublin (DK12) w miejscowości Chojno Nowe doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Młoda kobieta kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn to ona najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdzającego TIRa.

Ciężarówka po zderzeniu przewróciła się do rowu. Do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policja zorganizowała objazdy.

68 103738

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama