-6°C
Piątek 23 Lutego 2018
Imieniny: Damian, Roma

przejscie Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w centrum Chełma. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód osobowy potrącił przechodzącą przez przejście kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący samochodem 18-latek był trzeźwy.

Wczoraj około godziny 16:00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że samochód marki Chevrolet, którym kierował 18-letni chełmianin potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 17-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

 

Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie
podkom. Ewa Czyż

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama