-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

68 103392 Około godziny 8 rano doszło do tragicznego w skutkach wypadku na trasie Chełm-Rejowiec w miejscowości Adamów. Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą wypadku był kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu i zderzył z dwoma samochodami osobowymi. Kierowcy samochodów osobowych marki Daewoo i VW passat oraz pasażer byli bez szans. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu.

Droga w miejscowości Adamów jest całkowicie zablokowana a policja zorganizowała objazdy przez Leonów i Pawłów. Samochody osobowe mogą ominąć miejsce wypadku jadąc z Rejowca przez Stary Majdan lub kierując się z Rejowca w stronę Depułtycz Królewskich. Trwa ustalanie przyczyn tragedii.

Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną wypadku mógł być wybuch opony który sprawił, że kierowca samochodu ciężarowego stracił nad nim panowanie.

68 103393 68 103300

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama