-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

KOMATSU Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, udaremnili wywóz z Polski ładowarki, pochodzącej z przestępstwa o wartości 125 000 zł.

15 marca br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym, zatrzymano ładowarkę KOMATSU (rok prod. 2008) o szacunkowej wartości 125 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż ładowarka została wcześniej skradziona na terytorium Rumunii. Sprzęt próbował wywieźć na naczepie samochodu ciężarowego 48 - letni ob. Ukrainy, który został zatrzymany.

W sprawie wszczęto postępowania przygotowawcze.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama