-6°C
Piątek 23 Lutego 2018
Imieniny: Damian, Roma

przejscie Przed przejściem granicznym w Dorohusku, funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie próbował wyjechać z Polski.


W nocy z 12 na 13 marca br., podczas kontroli drogowej, przeprowadzonej przed samym wjazdem na teren przejścia granicznego w Dorohusku, uwagę funkcjonariusza SG przykuł kierowca, od którego wyczuł on woń alkoholu. Funkcjonariusz podejrzewając, iż kierowca może być pod wpływem alkoholu, przerwał mu podróż i uniemożliwił dalsze prowadzenie pojazdu.


Obawy co do stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło badanie alkomatem. Jak się okazało 44-letni obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji.

 

ppor. SG Dariusz SIENICKI

Rzecznik Prasowy Komendanta

Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama