21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

IMG 20180322 090859 22 marca b.r. (czwartek) odbyło się kolejne spotkanie doradcy zawodowego z młodzieżą licealną. Przeprowadzono zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego, w czasie, którego uczniowie wypowiadali się na temat swoich planów a także realizacji kariery zawodowej.

Zapoznali się również z portalem dokariery .pl, usługami jakie świadczy OHP i Elektronicznym Centrum Aktywizacji Młodzieży. Jako podsumowanie zajęć rozwiązali test wiedzy, którego celem było promowanie ich wśród młodzieży.
Wyniki były zachwycające, doradca wręczył nagrody osobom z najlepszymi wynikami – 100% odpowiedzi. Nagrody otrzymały: Patrycja Okoń, Paulina Kozłowska i Marta Szelest - uczennice klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu.

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

 

IMG 20180322 093400 IMG 20180322 093353

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama