12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

kw 2018 pl Serdecznie zapraszamy dnia 17 marca 2018 r. w godzinach 10:00-15:00 na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w Krasnostawskim Domu Kultury.
Kiermasz rozpocznie się od rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu „Palma i Pisanka Wielkanocna 2018”, skierowanego do twórców ludowych z terenu powiatu krasnostawskiego.
 Na Kiermaszu zaprezentują się m.in. twórcy ludowi, koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia, a będzie można kupić tradycyjne palmy, pisanki, stroiki, baranki, koszyczki, serwetki i inne wyroby świąteczne.
Kiermasz odbędzie się w Holu Głównym KDK, a w przypadku ładnej pogody na chodniku przed budynkiem.
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama