12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

dpg dorohusk Izba Administracji Skarbowej w Lublinie informuje, że od 12 marca 2018 r. do 12 maja 2018 r. wystąpią utrudnienia na drogowym przejściu granicznym Dorohusk – Jagodzin.

Jak informuje Państwowa Służba Finansowa Ukrainy w wyżej wymienionym okresie obowiązują ograniczenia dla ponadnormatywnych środków transportu. Maksymalne parametry pojazdów dopuszczone do przekraczania przejścia granicznego w Jagodzinie wynoszą:

kierunek: wjazd na Ukrainę, maksymalna szerokość - 4,40 m
kierunek: wyjazd z Ukrainy, maksymalna szerokość - 4,00 m

Ponadto, w związku z pracami modernizacyjnymi realizowanymi po stronie ukraińskiej samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się na terenie przejścia Jagodzin jednym pasem.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama