12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

Bez tytułu Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie wraz Powiatowym Urzędem Pracy w Krasnymstawie serdecznie zapraszają Państwa do wzięcia udziału w
Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się 14 marca 2018 roku (środa) w godzinach od 10:00 do 13:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie przy ul. Sobieskiego 5.
Głównym celem tegorocznych targów jest wsparcie młodzieży z lokalnych szkół średnich w planowaniu kształcenia i przyszłej kariery zawodowej. Podczas targów uczelnie wyższe i szkoły policealne przedstawią swoją ofertę kształcenia uczniom, którzy w niedługim czasie staną przed trudnym wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. Zostaną również przedstawione oferty pracy krajowe i zagraniczne, w tym oferty pracy lokalnych przedsiębiorców. Dodatkowym elementem Targów będzie wykład w godzinach 11:00-12:00 w Sali Nr 1 „Pierwsza praca- spotkanie dla młodzieży” prowadzony przez Państwową Inspekcję Pracy.

 

Weronika Kasprzak
MCK Krasnystaw

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama