-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

roln Interesujesz się nowymi trendami w branży rolniczej? Poszukujesz specjalistycznej wiedzy z sektora AGRO? Zaplanuj w kalendarzu udział w Targach Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie i zdobądź cenne kontakty oraz nowe doświadczenia.

Zimowy odpoczynek rolników powoli dobiega końca. Na początku marca wyjadą oni w pole, by rozpocząć szereg prac, które potrwają aż do jesieni. Wraz z nastaniem astronomicznej wiosny zaczną się niezbędne zabiegi pielęgnacyjne mające na celu prawidłowy wzrost roślin. Optymalne wykorzystanie każdego dnia ma wielkie znaczenie dla przyszłych plonów. Zanim jednak nastanie okres plac polowych, odbędą się Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie, które nie kolidują w żaden sposób z rolniczymi obowiązkami. Targi Rolnicze AGRO-PARK to wspólna inicjatywna dwóch podmiotów – Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Zorganizuj grupę – otrzymasz zwrot dojazdu

W tym roku Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie odbędą się w dniach 3-4 marca. XI edycja wydarzenia tradycyjnie odbędzie się na terenie Targów Lublin, dając rolnikom z Polski Wschodniej nie tylko możliwość zdobycia wiedzy, ale i porównania oferty kilku dostawców. – By zachęcić odwiedzających do udziału w Targach oferujemy dofinasowanie przyjazdu dla grup, które obowiązuje w sobotę, 3 marca – tłumaczy Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – By z niego skorzystać należy zgłosić grupę liczącą 12 lub więcej osób do 28 lutego. Bilet wstępu dla grup oraz parking na terenie Targów Lublin jest bezpłatny, a kwota dofinansowania za kilometr wynosi 2 zł – dodaje.

 

Nowy sezon rolniczy za pasem

To, co wyróżnia Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie na rynku wydarzeń o podobnym charakterze, to długa tradycja, dynamiczny rozwój, a także grono wiernych wystawców i odwiedzających. Dobre imię Targów Rolniczych AGRO-APRK w Lublinie wynika z konsekwentnej ścieżku rozwoju, jaką realizują organizatorzy. – Najważniejszym celem Targów jest stworzenie wystawcom jak najlepszych warunków wystawienniczych, dzięki którym będą oni mogli zaprezentować odwiedzającym możliwie najszerszą ofertę nowości produktowych oraz innowacyjnego sprzętu rolniczego na nowy sezon – podkreśla Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin. – Odwiedzający mogą liczyć na spotkanie z czołowymi dostawcami sprzętu rolniczego, którzy przywiozą do Lublina znane
i sprawdzone marki. Prócz nowości wystawcy zaprezentują również dobrze znane pozycje asortymentowe, bez których żadne gospodarstwo nie może się obyć. Łącznie w Targach weźmie udział blisko 250 firm z całej Europy, które zaprezentują ponad 20 marek ciągników – dodaje.

Wydarzenia specjalne

Targi Rolnicze AGRO-PARK to nie tylko bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych. To też miejsce sprzyjające nawiązaniu kontaktów handlowych i poszerzeniu horyzontów. Kolejnej odsłonie wydarzenia towarzyszyć będą ciekawe seminaria oraz konkurs „Precyzyjny gospodarz” organizowany przez portal Gospodarz.pl.

Więcej informacji na: www.agro-park.pl

Agro-Park
3-4 marca 2018r.
Targi Lublin S.A.
Lublin, Ul. Dworcowa 11

Wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama