-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

weremowice1 3 lutego miało miejsce uroczyste otwarcie wyremontowanej świetlicy-remizy w Weremowicach. Uczestniczyli w niej m.in. Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm, Artur Kubacki przewodniczący Rady Gminy Chełm. Ks. Marian Pasieka proboszcz parafii w Depułtyczach, Irena Wawerska dyrektor Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm, radny gminy Zbigniew Smolira, radni powiatowi Andrzej Derlak i Zdzisław Wronka, sołtys Anna Zaj. Całą imprezę prowadził Ryszard Mielniczuk dyrektor Biura promocji Gminy Chełm.
Po wystąpieniu wójta i podziękowaniach sołtysa Weremowic nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i poświecenie obiektu przez księdza proboszcza. W części artystycznej wystąpił Kabaret „Dunia” oraz Zespół „I to i owo” z Żółtaniec. Pyszny poczęstunek dla wszystkich przygotowała rada sołecka.

weremowice2 weremowice3

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama