21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

IMG 20180111 105044 W dniu wczorajszym w Liceum Ogólnokształcącym w Siedliszczu wręczono nagrody w konkursie z zakresu poradnictwa zawodowego ,, Mój pomysł na biznes”. Organizatorem konkursu była Lubelska Wojewódzka Komenda OHP. Realizatorem konkursu było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym, utrzymujące rezultaty projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do kreatywnego planowania celów, wzmocnienie podstaw przedsiębiorczości, promocja świadomego wyboru zawodu oraz podejmowanie przez młodzież działalności gospodarczej. Zadanie uczniów polegało na opracowaniu biznesplanu w formie papierowej. Zwyciężczynią konkursu w II etapie realizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie, została Okoń Natalia uczennica klasy II autorka pracy „Aparat epileptyka”.

Laureatki II i III miejsca to: Sylwia Żukowska autorka pracy „Dziecięce Centrum Rehabilitacji Baby Medical” oraz Julia Włodarczyk autorka pracy „Handel obwoźny owoców i warzyw” . Nagrody oraz Dyplomy wręczali Mariusz Ostrowski dyrektor CEi PM w Chełmie wraz z Elżbietą Rorenberg doradcą zawodowym z MCK w Rejowcu Fabrycznym w obecności pana Wiesława Prażnowskiego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu . Nagrodzone osoby otrzymali gratulacje i podziękowanie za włożony trud i pracę od pana dyrektora Liceum, pana dyrektora CEiPM a także doradcy zawodowego.

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama