24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

money 2665826 960 720 7 grudnia 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie podpisana została umowa na dofinansowanie projektu złożonego przez Szkołę Podstawową w Okszowie "Młodzi odkrywcy". Projekt jest finansowany ze środków EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, w Osi priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje. Wniosek został złożony w kwietniu 2017 r., przeszedł pozytywną weryfikację formalną i dostał kwalifikację do dofinansowania.

Cele projektu to: 

-organizacja zajęć przyczyniających się do rozwoju kompetencji kluczowych na rynku pracy w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, ICT oraz języków obcych;


- wyposażenie pracowni mat.-przyr. oraz ICT


- podnoszenie kompetencji nauczycieli wszystkich przedmiotów w zakresie korzystania z nowoczesnych metod, technologii i sprzętu.
Całość kwoty projektu opiewa na sumę 485 533 zł, w tym kwota dofinansowania to 412 703 zł. Działaniami projektowymi objętych będzie 147 uczniów szkoły podstawowej. Czas trwania projektu: I.2018 r. - VIII.2019 r.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama