12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

gielda copy copy copy copy copy copy W dniu 6 grudnia b.r. odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie z przedstawicielem agencji zatrudnienia COVEBO. Oferta pracy dotyczyła pracy w Holandii z bonusem bezpłatnego przejazdu z Polski na miejsce pracy. Umowa podpisywana jest na 12 tygodni, (jeśli ktoś się sprawdzi i zechce na dłużej ma możliwość pracy na dłuższy termin), nie jest wymagana znajomość języka angielskiego. W czasie spotkania uczestnicy mogli zadawać pytania szczegółowe: o wynagrodzenie, warunki zakwaterowania, godzin pracy itp. 

Młodzieżowe Centrum Kariery uprzejmie informuje osoby, które z przyczyn niezależnych nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, mogą nadal skorzystać z oferty. Zapraszamy do biura przy ul. Lubelskiej 24 A w Rejowcu fabrycznym lub pod nr tel. 502 032 023


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama