12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

rfw W dniu 30 listopada b.r. doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym spotkał się z młodzieżą licealną oraz uczniami Szkoły Branżowej. Zajęcia odbywały się w formie aktywnej, Tematyka związana była z potrzebami i oczekiwaniami pracodawców. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej - to jedna z form warsztatów. Młodzież przygotowała sobie odpowiedzi na pytania, jakie może zadać pracodawca podczas rozmowy a następnie prezentowała je. Wszyscy mieli okazję zastanowić się jak odpowiadać by mieć szansę na zatrudnienie. Podsumowaniem warsztatów były wypowiedzi na temat emocji jakie towarzyszą podczas rozmowy? czy jest to łatwe ?  Młodzież stwierdziła, że nawet w chwili kiedy była to tylko symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, byli zestresowani,…. ,,czułem się jak na przesłuchaniu”. 

Podczas zajęć z młodzieżą licealną doradca zawodowy rozdał uczniom zeszyty i poinformował ich o możliwości ciekawego wykorzystania otrzymanych zeszytów do uczestnictwa w konkursie organizowanym przez portal dokariery.pl

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama