12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

tools 625620 960 720 Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na giełdę pracy w dniu 06.12.2017( środa) w ,, Dworku” w godzinach 12.00 do 14.00. Osoby wyjeżdzające w najbliższym czasie do jednego z wybranych zakładów pracy mogą skorzystać z darmowego przejazdu z Polski do Holandii.  Umowa jest na 12 tygodni, praca na produkcji do piekarni, nie jest wymagana znajomość języka angielskiego. Osoby chętne do wyjazdu w ten weekend proszone są o jak najszybsze zgłoszenie chęci wyjazdu.

Bliższych informacji uzyskać można osobiście w biurze MCK w Rejowcu Fabrycznym przy ul. Lubelskiej 24 A lub pod nr tel. 502 032 023


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama