27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

gield w rej W dniu wczorajszym tj. 11. 10 2017 b.r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem agencji zatrudnienia AB JOB Service Polska - oddział w Lublinie, które zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym.

Uczestnicy spotkania mieli okazję porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, warunkach zatrudnienia oraz pracy na wybranych stanowiskach pracy, organizacji wyjazdu, itp. Zainteresowani wyjazdem do Holandii, mogą liczyć na legalną pracę w dogodnym dla siebie terminie, elastycznym terminem wyjazdu i długością pobytu, na mieszkanie i podstawową opiekę medyczną, a także wsparcie koordynatora i transport do pracy i z powrotem.

Z ofert wyjazdu za granicę skorzystało już ponad 30 osób, dotyczyły one pracy wakacyjnej
,, zbioru jabłek i gruszek”, niektórzy pozostali nadal i pracują na produkcji, logistyce, w ogrodnictwie czy też na rolnictwie. Młodzieżowe Centrum kariery kierując się zainteresowaniem mieszkańców Rejowca Fabrycznego a także okolicznych miejscowości ( Liszna, Siedliszcza, Rejowca, Chełma i poza Hełmem) nadal będzie organizowało spotkania z agencjami zatrudnienia zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami.

Osoby, które nie mogły przybyć na giełdę pracy, mogą zgłaszać się do Młodzieżowego Centrum Kariery, ( ul. Lubelska 24 a, 22-170 Rejowiec Fabryczny) gdzie uzyskają wszelkie informacje nt. ofert pracy mogą też złożyć Formularz rejestracyjny dotyczący wyjazdu za granicę.


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama