17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

otk rej W związku ze zbliżającym się terminem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017 roku, który przypada na 16 – 22 października, Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza wszystkich potrzebujących profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego. Przypominamy, że tegoroczne hasło OTK brzmi " Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje". Patronat nad imprezą - MEN oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Szczegóły na plakacie i w harmonogramie poniżej


Elżbieta Rorenberg
MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym

 

Harmonogram
16 październik 2017 r – w godz. 10.00 -14.00
Porady indywidualne – m.in. bezpłatne badanie KZZ


17 październik 2017 r – w godz. 9.00 -14.00
Informacje indywidualne - ,, oferty pracy w najbliższej okolicy”


18 październik 2017 r – w godz. 11.00-14.00
Warsztaty dla osób korzystających z pomocy MOPS i GOPS w Rejowcu Fabrycznym


19 październik 2017r – w godz. 10.00 – 14.00
Grupowa informacja zawodowa ,, Oferta MCK OHP”


20 październik 2017 – w godz. 8.00-13.00
Warsztaty dla młodzieży - gra ekonomiczna „Chłopska Szkoła Biznesu”- symulacja działalności gospodarczej

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama