0°C
Środa 24 Stycznia 2018
Imieniny: Felicja, Rafał, Francziszek

zdjgielda Wczoraj tj. 12 września b.r. odbyła się pierwsza powakacyjna giełda pracy, zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym.
Zainteresowani mogli porozmawiać z przedstawicielem agencji Pośrednictwa COVEBO, uzyskać informacje na temat ofert i warunków zatrudnienia oraz proponowanego wynagrodzenia. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym współpracuje z agencją od dłuższego czasu . Jest to sprawdzony partner, który ma doświadczenie w skutecznym poszukiwaniu zatrudnienia dla mieszkańców Rejowca Fabrycznego i okolic.


Agencja poszukuje pracowników do pracy w Holandii w różnych branżach, m.in. przy pakowaniu kosmetyków, wyrobów mięsnych i innych produktów spożywczych, a także w magazynach i zakładach produkcyjnych oraz na budowach i przy pracach wykończeniowych (tutaj poszukiwani są specjaliści). Uczestnicy spotkania zdecydowani na wyjazd do pracy na miejscu mogli wypełnić formularze rejestracyjne.
Aktualnie wyjazd do pracy jest za darmo. Dokładnie nie wiadomo przez jaki okres ale już w zeszłym tygodniu, wyjeżdżające trzy pani, miały darmowy przejazd do Holandii.
Osoby, które nie mogły uczestniczyć w/w giełdzie zapraszamy do biura MCK przy ul. Lubelskiej 24 a w Rejowcu Fabrycznym lub pod nr. tel. 502 032 023.
Nadal jest szansa na pracę z darmowym przejazdem do Holandii. ZAPRASZAMY !!!


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama